Bielenda – marka stworzona z miłości do piękna

Bielenda

Jest rok 1990. Barbara Bielenda zakłada swoją firmę kosmetyczną o nazwie adekwatnej do swojego nazwiska. Przez te lata rośnie w siłę i zyskuje nowych klientów. Połączenie naturalnych składników, wysoka wydajność i bezpieczeństwo produktów to coś, co wyróżnia kosmetyki Bielenda. Są one dostępne w ofercie Notino na stronie: https://www.notino.pl/bielenda/! Zapoznaj się z ofertą i wybierz produkty na miarę swoich potrzeb!

Bielenda

Marka Bielenda i jej produkty

Analizując produkty marki Bielenda warto przede wszystkim docenić ich wysoką jakość. Produkcja składa się z wielu etapów, jednak każdy z nich jest kontrolowany. Wszystkie produkty są poddawane badaniom dermatologicznym. Są one dedykowane dla alergików, ponieważ delikatnie działają na skórę. Ich skuteczność i bezpieczeństwo to zdecydowany priorytet. Wszystkie produkty zostały wyprodukowane z naturalnych składników. Wśród nich wyróżnia się rumianek, aloe vera, masło shea czy oliwę z oliwek. Kosmetyki tej marki są znane w Polsce i na całym świecie. Ich zasięg dociera do ponad 45 krajów świata.

Kosmetyki marki Bielenda w ofercie Notino!

W ofercie sklepu Notino znajdziesz szeroki asortyment kosmetyków marki Bielenda. Wśród najbardziej popularnych i docenianych wśród klientów wyróżnia się kremy do twarzy, masła do ciała, płyny micelarne, maseczki i wiele innych. Właściwa pielęgnacja ciała to podstawa. Warto więc wybierać tylko wysokiej jakości kosmetyki z naturalnych składników. Produkty marki Bielenda są dedykowane indywidualnych klientom, czyli do domowego SPA oraz do profesjonalistów – mowa tu o salonach kosmetycznych i gabinetach SPA.

Podobne wpisy