Domowe wybielanie zębów-jakie je wykonać?

Wybielanie zębów w obecnych czasach jest możliwe do wykonania w warunkach domowych. Przeczytaj nasz artykuł, aby dowiedzieć się więcej.

Jakie metody stosować?

Śnieżnobiały uśmiech można uzyskać, dzięki sprawdzonym domowym sposobom. Bazują one na produktach spożywczych, jednak ich efekty nie utrzymują się zbyt długo. Domowe wybielanie zębów możesz również wykonać za pomocą specjalnych żeli np. Mr. Whitening. Producent ten oferuje wegański i naturalny żel, który w połączeniu z niebieskim światłem LED powoduje rozjaśnienie koloru naszego szkliwa. Zachodzi wtedy reakcja fotochemiczna, dzięki czemu zyskujemy profesjonalne wybielanie zębów w bardzo szybkim czasie. Kuracja trwa około 6 dni, a pierwsze efekty zobaczysz już po pierwszym użyciu. Ważne, jest jednak aby domowe wybielanie zębów według tej metody odbywało się regularnie.

Jaką dietę zastosować?

Aby utrzymać zniewalający efekt należy stosować przez kilka tygodni specjalną dietę. Opiera się ona na spożywaniu wyłącznie produktów o jasnym zabarwieniu.  Wskazane są tutaj ryby, białe owoce i warzywa, woda czy nabiał. Nie należy jeść kolorowych warzyw, słodyczy, pić napojów gazowanych, kawy, herbaty oraz alkoholu. Również palenie papierosów wywoła niekorzystne odplamienia na zębach. Warto o tym pamiętać, aby nie zniweczyć swoich działań dotyczących uzyskania śnieżnobiałego uśmiechu.

Podobne wpisy