Jak nosić garnitur bez krawata – nasze porady

jak nosić garnitur bez krawata

Garnitur jest to elegancki zestaw odzieży dla mężczyzny, choć coraz częściej możemy zauważyć, iż w ofertach wielu firm pojawiają się również garnitury damskie. Jak nosić garnitur bez krawata? Sprawdź nasze podpowiedzi!

Garnitur – uniwersalne rady dla mężczyzny w każdym wieku

Jeżeli jesteś nastolatkiem, bądź też mężczyzną w młodym wieku możesz jeszcze nie wiedzieć jakie zasady dotyczą noszenia garnituru. Podstawą jest by zachować odpowiednie proporcje, a więc zwróć uwagę na to by dobrze dobrać rozmiar zarówno marynarki jak i spodni garniturowych. Nasza porada – uznaje się, że nogawka o szerokości osiemnastu centymetrów jest idealna i doskonale będzie pasować do wielu sylwetek. Pamiętaj by zwrócić uwagę, by delikatnie opierała się ona na bucie, tak by nie pojawiło się zbyt wiele załamań. Coraz częściej także wybiera się modne spodnie garniturowe o długości 7/8. Jakie zasady dotyczą wybierania koszuli do marynarki? Pamiętaj by rękawy koszuli były o 1 czt 2 centymentry dłuższe, niż rękawy marynarki! Czy akcesoria takie jak poszetka lub krawat są niezbędne. Nie. Zatem jak nosić garnitur bez krawata?

Jak nosić garnitur bez krawata?

Najlepszą opcją na garnitur z pominięciem krawata jest wybór garnituru trzyczęściowego, z elegancką kamizelką. Pamiętaj! Nosząc kamizelkę, ostatni guzik zawsze powinien być odpięty. A jak nosić garnitur bez muszki, krawata i bez kamizelki? Odpepnij jeden lub dwa guziki koszuli i stwórz zestaw garniturowy modny i jednocześnie bardzo seksowny.

Podobne wpisy