Krótka czarna sukienka koktajlowa na wyjątkowe okazje!

krótka czarna sukienka koktajlowa

Wyjątkowe okazje takie jak uroczystości, gale i inne wymagają unikalnych kreacji! Dlatego właśnie projektantka Sylwia Romaniuk oferuje wysokiej jakości stylizacje dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających kobiet. W ofercie znajduje się wyjątkowa krótka czarna sukienka koktajlowa, która została zaprojektowana z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół stylizacji! Sprawdź co ją wyróżnia!

Specyfikacja krótkiej czarnej sukienki koktajlowej

Jeśli szukasz kreacji na wyjątkowe okazje to w kolekcji Sylwii Romaniuk znajduje się krótka czarna sukienka koktajlowa. Model ten została zaprojektowany z myślą o wielkich galach czy uroczystościach!. Sukienka zachwyca swoim blaskiem i odważnym projektem. Dedykowana dla kobiet, które nie krępują się swoich atutów i kształtów. Sukienka została uszyta z francuskiej koronki, co gwarantuje wysoką jakość produktu. Kreacja ma dolną część uszytą z jedwabnego muślinu i tiulu. Cała kreacja jest wyszywana ornamentami z koronki, zdobionej cekinami i piórami.

Krótka czarna sukienka koktajlowa na wyjątkowe okazje!

W każdej damskiej garderobie powinna znaleźć się mała czarna. Dlatego krótka czarna sukienka koktajlowa będzie strzałem w 10! To co wyróżnia kreację to zdobienia na piersi, które mogą zostać zmodyfikowane zgodnie z życzeniem klientki. Model posiada zapięcie na zamek błyskawiczny z tyłu. Warto starannie dobrać, aby całość tworzyła unikalną stylizację. Pamiętaj o szpilkach i eleganckiej torebce. Sukienka będzie idealnie prezentować się nawet w tańcu! Sprawdź koniecznie. Co istotne, każda sukienka dostosowana jest do figury klientki w granicach danego rozmiaru.

Podobne wpisy