Soraya – polska marka kosmetyków do pielęgnacji

Soraya

Dziś nie sposób dbać o siebie bez specjalistycznych kosmetyków, które są dedykowane do rożnych typów skóry, na różne problemy i oczekiwania klientów. W 1984 roku powstała marka Soraya, która dziś cieszy się ogromnym zainteresowaniem i popularnością. Produkty tej marki są dostępne w drogeria stacjonarnych oraz online – w tym także Notino. Co wyróżnia te kosmetyki i dlaczego są tak chętnie wybierane przez klientki i klientów? Wykorzystywane są rozmaite ale sprawdzone receptury, które mają zatrzymać młodzieńcze piękno.

Soraya – w trosce o piękną skórę

Marka kosmetyków Soraya oferuje produkty pielęgnacyjne do twarzy, ciała, kosmetyki do makijażu oraz pielęgnacje słoneczną. Wszystkie kosmetyki są w pełni bezpieczne dla skóry. Co ważne, są one przebadane dermatologicznie w trosce o zdrowie. Kosmetyki Soraya nie są testowane na zwierzętach. Wszystkie składniki kosmetyków zostały dobrane w taki sposób, aby przynosić drogocenny wpływ na skórę i cerę!

Kosmetyki Soraya w ofercie Notino!

Drogeria Notino to miejsce, gdzie znajdziesz szeroki asortyment oryginalnych produktów marki Soraya. Wszystkie kosmetyki maja doskonałą jakość, zapewnią najlepszą opiekę skórze. W ofercie Notino znajdziesz szeroki wybór kremów do twarzy oraz balsamów (wyszczuplających, nawilżających i regenerujących). W ofercie znajdują się też żele i szampony dla dorosłych oraz dzieci. Troska o zdrową i piękną skórę to priorytet kosmetyków marki Soraya. Dużym zainteresowaniem cieszą się też podkłady matujące z witaminą E. Pomagają one zatuszować wszelkie niedoskonałości. Sprawdź całą ofertą!

Podobne wpisy